ساعت تبلیغاتی دیواری ارزان

ساعت تبلیغاتی دیواری ارزان ، ساعتی است که از نوع دیواری بوده و با هدف تبلیغات به کاربران مشخصی هدیه داده میشود.

جنس، نوع و شکل ساعتهای دیواری از عوامل تأثیرگذار بر قیمت ساعتهای دیواری میباشد. موسسات تبلیغاتی با درج آرم، نام و نشان شرکت و نوع کالا بر روی صفحه ساعت دیواری، تبلیغات را به نحوه خاص و جالبی به مخاطبان نمایش میدهد.


ساعت دیواری ارزان


انواع ساعتهای دیواری در قیمتهای مختلف تولید میشود که ارزان بودن ساعتها یکی از مزیتهای هدیه تبلیغاتی میباشد. در صورتی که مخاطبین ساعتهای دیواری دانش آموزان باشند، میتوان از ساعتهای دیواری با قیمت پایین تر استفاده نمود. مخاطبین ساعتهای ارزان از گروههای مختلف جامعه میباشند. ساعتهای دیواری ویژگی خاصی دارند و آن ویژگی مربوط به مشاهده تمام افراد یک سالن و اتاق به تبلیغات ساعت دیواری میباشد. ساعت دیواری در قیمتهای مختلفی در بازار تبلیغات تولید میشود که کاربران و علاقه مندان مخصوص به خود را دارد.


قیمت ساعت تبلیغاتی دیواری


از نکات و ویژگی ساعتهای دیواری، قیمت و ارزان بودن آنها نسبت به ساعتهای مچی میباشد. نوع، شکل و جنس ساعت میتواند تعیین کننده قیمت ساعت باشد. مراکز و موسسات تبلیغاتی با در نظر گرفتن تعداد مخاطبین به بررسی قیمتهای ساعتهای دیواری پرداخته و با مشاوره به صاحبان برند و کالا، بهترین مدل و نوع ساعتهای تبلیغاتی را مطرح میکنند. مطالب، تصویر، آرم، لوگو، نام و برندی که روی ساعت درج میشود، یکی از عوامل موثر در فروش و معرفی کالاها میباشد.


نتیجه گیری:
ساعتهای تبلیغاتی در انواع و اقسام مچی، ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی ارائه میشود. کاربرد ساعتهای دیواری در مکانهای مختلف زیاد میباشد. هر روز تعداد زیادی از افراد به ساعتهای دیواری نگاه کرده و متوجه تبلیغات روی ساعت میشوند. ابزاری که جهت نمایش زمان و نمایش تبلیغات مورد استفاده قرار گیرد، یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی جهت معرفی و تبلیغ محصولات و کالاها میباشد.