ساعت تبلیغاتی کاربردی

ساعت تبلیغاتی کاربردی ، شامل انواع ساعتهایی است که علاوه بر کاربرد نمایش ساعت و زمان، دارای کاربردهای مختلف دیگری نیز میباشد.

معمولاً در کنار ساعتهای تبلیغاتی فضایی جهت قرار دادن خودکار، کاغذ و وسایل جانبی مانند موبایل قرار داده میشود. به دلیل کاربردهای مختلفی که یک ساعت دارد، هدیه ای مناسب جهت تبلیغات به شمار می آید.


مزایای ساعت تبلیغاتی کاربردی


از مزایای ساعت کاربردی، نقش مهم ساعتها در نمایش ساعت میباشد. علاوه بر این مورد، قرار گرفتن ابزارهای دیگر در کنار ساعت، جالب و مفید میباشد. برخی از ساعتهای رومیزی امکان قرارگیری موبایل در کنار ساعت را دارا میباشند. با توجه به امکاناتی که یک ساعت کاربردی دارد، طرفداران این نوع از ساعتها زیاد میباشد. نظم بخشیدن ابزارهای روی میز و قرار دادن همه آنها در کنار ساعت، موجب میشود که استفاده از ساعت تبلیغاتی افزایش یابد. از مزایای دیگر ساعت تبلیغاتی میتوان به کاربردهای مختلف ساعتها اشاره نمود. در صفحات ساعتهای تبلیغاتی، معمولاً نماد و نام و نشان شرکتها و موسسات درج میشود. برخی اوقات نیز از شکل و نماد شرکتها استفاده میشود که به عنوان لوگو روی صفحه ساعت نمایش داده میشود.


ساعت تبلیغاتی کاربردی رومیزی


برخی از ساعتهای رومیزی امکانات دیگری علاوه بر نمایش زمان دارند. توجه موسسات تبلیغاتی به کاربردهای ساعتهای رومیزی میتواند در تأثیرگذاری تبلیغات نقش مهمی ایفا نماید. ساعتهای رومیزی معمولاً جا و مکانی جهت قرار گیری ابزارهایی مانند کاغذ، خودکار، موبایل، شارژر و امکانات دیگر دارند. هدیه تبلیغاتی کاربردی، برای افراد مختلف بهتر و مناسبتر خواهد بود در صورتی که دارای کاربردهای زیادی باشد. ساعتهای رومیزی دارای طرفداران خاصی میباشد که معمولاً صاحب شغلهای مرتبط با کارمندی و مدیریتی میباشد.


نتیجه گیری:
از میان انواع ساعتهای تبلیغاتی، نوعی از ساعتها هستند که علاوه بر نمایش ساعت و زمان، دارای کاربردهای دیگری نیز میباشند. ارائه ساعتهای کاربردی به گروههای مختلف مخاطبین، نقش مهمی در تبلیغات ایفا میکند.