قیمت ساعت تبلیغاتی رومیزی

قیمت ساعت تبلیغاتی رومیزی ، با توجه به جنس و اندازه و کارآیی که دارد متفاوت می باشد. ساعت های تبلیغاتی رومیزی دارای کاربردهای مختلفی به جز نمایش زمان دارند که موجب جلب رضایت مخاطبان می شود.

ساعت های رومیزی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند. امروزه اهداء هدایای تبلیغاتی موجب می شود نام برند و محصولات به مخاطبان معرفی گردد. از این جهت، ساعت های تبلیغاتی رومیزی در جهت افزایش فروش محصولات نقش بسزایی ایفا می کند.

 

کاربرد ساعت تبلیغاتی رومیزی

 

از کاربردهای ساعت تبلیغاتی، نمایش نام برند و محصولات به کارمندان و افراد مختلف یک محیط و سازمان می باشد. در صورتی که ساعت تبلیغاتی به صورت رومیزی آماده و تهیه شده باشد، می تواند بر روی میز قرار گرفته و مورد استفاده کارمندان و مدیران قرار گیرد. ساعت های تبلیغاتی رومیزی در اندازه های مختلف با جنس های متنوع تولید می شود. 

 

مزایای ارائه هدایای تبلیغاتی

 

از مزایای اهداء و ارائه هدایای تبلیغاتی این است که در افزایش فروش محصولات نقش مهمی ایفا می کند. هدایای تبلیغاتی به دلیل ایجاد احساسات خوشایند، یادآور نام برند و کالای مورد نظری نیز می شود. در نتیجه نام برند و محصولی که در اذهان مشتریان و مخاطبان درج شده است، زمان خریداری محصول مفید خواهد بود. چرا که افراد، زمان خریداری محصول مشخصی از برندهایی که به یاد سپرده اند بیشتر استفاده خواهند کرد. 

 

نتیجه گیری:

ساعت تبلیغاتی رومیزی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. افراد و مخاطبانی که ساعت تبلیغاتی رومیزی دریافت کرده اند، می توانند از این هدایا بر روی میز خود بهره ببرند. از مزایای اهداء ساعت تبلیغاتی رومیزی این است که موجب معرفی کالا و در نتیجه فروش بیشتر محصولات می شود. کارشناسان تبلیغاتی، انواع ساعت های تبلیغاتی رومیزی را به صاحبان برند و محصول معرفی کرده و به فروش می رسانند.