چاپ ساعت تبلیغاتی

چاپ ساعت تبلیغاتی ، یکی از مهمترین فعالیتهای موسسات تبلیغاتی میباشد. پس از مشاوره با صاحبان برند و کالا و خدمات، ساعتهای تبلیغاتی در مدلهای مچی، دیواری و رومیزی انتخاب شده و سپس بر اساس سلیقه مشتریان عملیات چاپ بر روی ساعت اعمال میشود.

ساعتهای تبلیغاتی یکی از انواع کالاهای کاربردی و مفید در زندگی روزمره میباشد که با ترکیب عنصر تبلیغات به وسیله چاپ نام کالا و برند یا تصویر مربوطه، میتواند هدیه ای مفید و در عین حال ارزان قیمت نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر باشد.


چاپ ساعت تبلیغاتی رومیزی


ساعتهای رومیزی با توجه به شغل و حرفه مخاطبین، دارای کاربردهای زیادی میباشد. ساعتهای رومیزی در صورتی که برای میز مدیریت آماده شده باشد، به عنوان ست مدیریتی هدیه ای مفید و کاربردی به شمار می آید. صفحات ساعتهای تبلیغاتی، جایگاه مناسبی جهت چاپ نام کالا و برند میباشد. از انواع ساعتهای موجود، ساعتهای رومیزی بوده که میتوان در بخشی از ساعت، بر روی ابزارهایی که در کنار ساعت تعبیه شده اند، نماد کالا و لوگو محصولات را قرار داد. برخی از لوگوها به صورت نام و برخی به صورت شکل و نماد به کار میرود. این مورد بستگی به شرکت و موسسه تولید کننده دارد که تمایل دارد نام برند مورد نظر از چه روشی بر روی ساعت چاپ شود.


چاپ ساعت تبلیغاتی دیواری


عملیات چاپ بر روی ساعتهای دیواری ساده تر میباشد. صفحه ساعت دیواری معمولاً بزرگتر بوده و در اندازه های مشخصی تولید میشود. ساعتهای دیواری با نصب بر روی دیوار، امکان دیده شدن کلماتی که بر روی ساعت درج شده است را چندین برابر افزایش میدهد. اندازه، شکل، نوع طراحی و رنگ آمیزی ساعتهای دیواری در تأثیر گذاری بر ذهن مخاطبین نقش مهمی ایفا میکنند. مولفه های دیگری نیز در تبلیغات ساعت دیواری نقش دارند که شامل قیمت، جایگاه قرار گیری ساعت و مخاطبین ساعت میباشد.


نتیجه گیری:
عملیات چاپ بر روی ساعت از عملیات و فعالیتهای مراکز تبلیغاتی میباشد. چاپ برند و لوگو بر روی انواع ساعتهای مچی، ساعتهای دیواری و ساعتهای رومیزی صورت میگیرد.